Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Gaziantep'in Alışveriş Sitesi Hizmete Açılmıştır!

Ev Temizlik Ürünleri

Ev Temizlik Ürünleri

Model: 100
Henchell Elde Bulaşık Yıkama Deterjanı 5 lt EN AĞIR YAĞLI VE KİRLİ BULAŞIKLARDA YÜKSEK HİJYEN SAĞLAYAN VE HER TÜRLÜ SU SICAKLIĞINDA VE SERTLİĞİNDE ETKİLİ TEMİZLİK SAĞLAYAN BULAŞIK YIKAMA MADDESİDİR. YIKANABİLİR TÜM MUTFAK EKİPMAN, TEZGAH VE BULAŞIKLARDA KULLANIMA UYGUN ÖZ..
65,00 ₺
Model: 100
Henchell Genel Yüzey Temizleme Maddesi Kıvamlı Lavanta kokulu 5 lt YIKANABİLİR TÜM YÜZEYLERİN TEMİZLİĞİNDE KULLANILMAK ÜZERE ÖZEL OLARAK FORMÜLE EDİLMİŞ BİR ÜRÜNDÜR. KAPI, PENCERE, DOLAP, FAYANS VB. YÜZEYLERDE ETKİLİ BİR TEMİZLİK SAĞLAR. UYGULANDI..
45,00 ₺
Model: 100
Henchell Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu 5 lt YOĞUN KIVAMI SAYESİNDE LAVABO, KLOZET, PİSUVAR VE SERT YÜZEYLERDE TEK BAŞINA YÜKSEK HİJYEN SAĞLAYAN KONSANTRE BİR ÜRÜNDÜR. BEYAZ ÇAMAŞIRLARDA ÇAMAŞIRI AĞARTMADA KULLANILIR. UYGULAMA SONRASI GERİYE KÖ..
50,00 ₺
Model: 006
Jolly Max Çamaşır Suyu 1 Lt Güvenli bir temizlik ve maksimum hijyen performans Çamaşırlarınızda lekesiz bir beyazlık elde etmenize   yardımcı olur.   Her türlü yüzey temizliğinde  JOLLY Max maksimum hijyenin sağlar...
4,00 ₺
Model: 007
Jolly Max Çamaşır Suyu 2.5 Lt Güvenli bir temizlik ve maksimum hijyen performans Çamaşırlarınızda lekesiz bir beyazlık elde etmenize   yardımcı olur.   Her türlü yüzey temizliğinde  JOLLY Max maksimum hijyenin sağlar..
15,50 ₺
Model: 008
Jolly Max Limon Kokulu Bulaşık Deterjanı  içeriğinde bulunan limon özleri ile kötü kokuları batırması ve klasikleşmiş hoş kokusu sayesinde elde yıkanan bulaşıklar için üretilen güçlü formüle sahiptir...
5,90 ₺
Model: 009
Jolly Max Limon Kokulu Bulaşık Deterjanı 4 Lt içeriğinde bulunan limon özleri ile kötü kokuları batırması ve klasikleşmiş hoş kokusu sayesinde elde yıkanan bulaşıklar için üretilen güçlü formüle sahiptir...
25,95 ₺
Model: 010
Jolly Max Yüzey Temizleyici Çiçek 5 Lt çiçek kokulu 5 lt yüzey temizleyici Mükemmel parlaklık Yeni formülü ile daha fazla temizlik kokusu Gün boyu süren ferahlık  ..
25,95 ₺
Model: 011
Jolly Max Yüzey Temizleyici Lavanta 5 Lt Lavanta kokulu 5 lt yüzey temizleyici Mükemmel parlaklık Yeni formülü ile daha fazla temizlik kokusu Gün boyu süren ferahlık..
25,00 ₺
Model: 100
HENCHELL KİREÇ VE PAS ÇÖZÜCÜ 5KG SU SERTLİĞİNİN YÜKSEK OLDUĞU YERLERDE ZAMANLA OLUŞAN KİRECİ TEMİZLEMEK AMACI İLE ÖZEL OLARAK FÖRMÜLE EDİLMİŞ ASİT BAZLI BİR ÜRÜNDÜR. ÖZEL FORMÜLÜ SAYESİNDE DİĞER KİYASALLARIN HİJYEN ETK..
40,00 ₺
Model: 100
Tampa Beyaz Sabun Kokulu Yüzey Temizleyici 5 lt Tampa beyaz sevdiginiz sabun kokusu 5 litrede. konsantredir.antialerjendir. yarim kova suya 1 kapak yeterlidir. tum sert ve silinebilir zeminler icin uygundur . GUNESTEN UZAK TUTUNUZ..
80,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)