Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Gaziantep'in Alışveriş Sitesi Hizmete Açılmıştır!

Sürahi & Karaf

Handygoo Büyük Boy Nikelajlı Keops Bakır Çaydanlık ve Balkon Sefası
Ücretsiz Kargo
Model: P000004961
Ürün kendi imalatımızdır. Özel tasarımdır. Tüm ürünler kalın bakırdır. Ürünler üzerindeki piramit işlemeleri ağır işlemedir. Çaydanlık su haznesi 2,8 litre su almaktadır. Üst demlik ise 1,8 lt su almaktadır. Geniş aileler ve kalabalık serv..
1.200,00 ₺
Handygoo El Yapımı Eskitme Bakır Cezve
Ücretsiz Kargo
Model: P000004958
Handygoo Eskitme Bakır Cezve, Türk kahvesi yapmak, kendiniz, aileniz, komşularınız ve dostlarınız ile birlikte keyif ile içmeniz için tasarlanmıştır. Türk Kahvesi en sevilen sıcak içeceklerden birisidir. Yalnızca lezzet için değil, sunum şeklinden, sohbetle..
190,00 ₺
Handygoo Keops Bakır Çaydanlık
Çok Satılan Ücretsiz Kargo
Model: CKMQ779
Ürün kendi imalatımızdır.  Üzerindeki piramit şekilleri özel tasarımdır. Çaydanlık su haznesi 1,8 litre su almaktadır. Üst demlik ise 0,8 lt su almaktadır.4-6 kişilik kullanım için son derece idealdir.  Kalın bakırdan üretilmiştir ve ağırlığı ..
500,00 ₺
Handygoo Otantika Bakır Çaydanlık
Ücretsiz Kargo
Model: HNDYG001
Çayınızı demlerken, bu ürün, şık ve otantik görüntüsü ile yine fark yaratmanızı sağlayacaktır. Klasik ürün modelinde yani iki ana kısımdan oluşmaktadır. Her iki kısım üzerinde ham bakır üzerine ustaca ve sabırla işlenmiş, harmoni oluşturan &cc..
800,00 ₺
2'li Bakır Cezve Seti 2'li Bakır Cezve Seti
Ücretsiz Kargo
Model: 005
Onur Bakırcıklık Bakır Dövme Orta ve Küçük Boy Türk Kahve Cezvesi Türkiye'ye özgü otantik bir hediye seçeneği. Gaziantep özel üretim, el işi, Bakır işleme tekniği uygulanmıştır.  Hızlı Kargo Ürün Karg..
195,00 ₺
Dövme Orta Boy Cezve Dövme Orta Boy Cezve
Ücretsiz Kargo
Model: 004
Onur Bakırcıklık Bakır Dövme Orta Boy Türk Kahve Cezvesi   Türkiye'ye özgü otantik bir hediye seçeneği. Gaziantep özel üretim, el işi, Bakır işleme tekniği uygulanmıştır.  Hızlı Kargo Ürün Kargolama Işlemi Onu..
100,00 ₺
Nikelaj Bakır Dövme Fican Nikelaj Bakır Dövme Fican
Ücretsiz Kargo
Model: 002
Onur Bakırcıklık Nikelaj Bakır Dövme Türk Kahve Fican seti 6 kişilik   Türkiye'ye özgü otantik bir hediye seçeneği. Gaziantep özel üretim, el işi, Bakır işleme tekniği uygulanmıştır.  Hızlı Kargo Ürün Kargolam..
708,00 ₺
Üzümlü Orta boy Bakır Cezve Üzümlü Orta boy Bakır Cezve
Ücretsiz Kargo
Model: 006
Onur Bakırcıklık Bakır Üzümlü Orta Boy Türk Kahve Cezvesi   Türkiye'ye özgü otantik bir hediye seçeneği. Gaziantep özel üretim, el işi, Bakır işleme tekniği uygulanmıştır.  Hızlı Kargo Ürün Karg..
115,00 ₺
Zımbalı bakır çaydanlık Zımbalı bakır çaydanlık
Ücretsiz Kargo
Model: 001
Zımbalı bakır çaydanlık    Türkiye'ye özgü otantik bir hediye seçeneği. Gaziantep özel üretim, el işi, Bakır işleme tekniği uygulanmıştır.  Hızlı Kargo Ürün Kargolama Işlemi Onur Bakırcılık  Mağazası Tarafından Y..
410,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)