Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Gaziantep'in Alışveriş Sitesi Hizmete Açılmıştır!

Kare Baklava

Kare Baklava

Kare Baklava Kare Baklava
Ücretsiz Kargo
Model: 005
ÖNEMLİ NOT : İstanbul ve Ankara'ya MTN kargo ile; Cumartesi harici tüm günlerde 13:00'a kadar verilen siparişlerin çıkışı aynı gün yapılıp,teslimatı ise ertesi gün sağlanmaktadır. Diğer illere ise; Yurtiçi kargo ile; Pazartesi-Salı-Çarşamba ve C..
160,00 ₺
Model: 001
MESUT SÖYLEMEZ(KETÇİ) İÇİNDEKİLER:UN,TUZ,KAYMAK,FISTIK,SADE YAĞ Özelliği:Yufka açıldıktan sonra aralarına fıstık dökülerek katlanır ve dört kat fıstık,ortası keçi kaymağı olarak hazırlanır.  Tüm ürünlermizde olduğu gib..
80,00 ₺
Model: 010
MESUT SÖYLEMEZ(KETÇİ) Kuru Baklava, ortalama 40 kat yufka kullanılarak hazırlanır. Klasik baklavadan biraz daha büyük dilimler halinde kesilir. Kuru Baklava hava şartlarına bağlı olarak 160-180 derece fırında 40dk.pişirilir. Mevsime göre ortalama 110 derece ci..
95,00 ₺
MESUT SÖYLEMEZ(KETÇİ)ÖZEL HAVUÇ DİLİMİ
Ücretsiz Kargo
Model: 009
MESUT SÖYLEMEZ(KETÇİ) Havuç dilim baklava çok daha fazla şerbetli olması ile bilinir ve özellikle havuç şeklinde uzun ve üçgen dilimler kesilir. Yaz-kış mevsimsiz bir lezzet olan havuç dilim baklavayı dilerseniz ara..
125,00 ₺
MESUT SÖYLEMEZ(KETÇİ)ÖZEL KARE BAKLAVA
Ücretsiz Kargo
Model: 011
MESUT SÖYELEMEZ(KETÇİ) Özel Kare Baklava, 30 kat yufkadan yapılır. Hamur oranı diğer baklavalara göre daha düşüktür. İçerisinde kilo başına 200 gr iri öğütülmüş fıstık kullanılır. Diğer baklavalara göre daha büyük dili..
125,00 ₺
MESUT SÖYLEMEZ(KETÇİ)ÖZEL ŞÖBİYET
Ücretsiz Kargo
Model: 012
MESUT SÖYLEMEZ(KETÇİ) Şöbiyetin içerisine irmik ve sütten hazırlanan özel bir kaymakla Antep fıstığı yerleştirilir. ... Diğer şerbetli tatlılara göre daha az şekerle hazırlanan şerbet, şöbiyetin her zerresine kadar işlemelidir...
150,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)