Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Gaziantep'in Alışveriş Sitesi Hizmete Açılmıştır!

Kuru Meyve

Kuru Meyve 

Model: İTİMAT000000003
1.Kan şekerini düzenler. ... 2.İdrar yollarını temizler. ... 3.Görme kaybına faydalı ... 4.Beyin sağlığını korur. ... 5.Kalp hastalıklarından korur. ... 8.Doğal antidepresandır. .....
30,00 ₺
Model: ÇEKİRDEKSİZ İZMİR ÜZÜMÜ 500 GR
Kanseri önleme. ... Akne tedavisinde yardımcı olur. ... Sağlıklı bir sindirim sistemini destekler. ... Sağlıklı kemikler. ... Astımın yönetilmesine yardımcı olur. ... Kalp hastalığı riskini azaltır. ... Görme yeteneğinin korunmasına yardımcıdır. ... Diyabet kontrolü..
20,50 ₺
Model: ÇEKİRDEKSİZ SİYAH ÜZÜM 500 GR
Yaşlanma Belirtilerini Geciktirir. Kanı Temizler. Saçları Köklerini Güçlendirir. Kansızlığı Giderir. Kemik Gelişimini Destekler. Vücuda Enerji Verir. Bağırsakları Çalıştırır. Karaciğeri Temizler...
33,00 ₺
Model: DUT KURUSU BEYAZ 500 GR
Kalsiyum, demir, B1,B2 ve C vitamini yönünden zengindir. İştahı arttırıcı etkisi vardır. Enerji verir. Aç karnına yenildiği takdirde bağırsakları çalıştırıcı özelliği vardır . İdrarı arttırır Bademcik ve boğaz iltihabı için yararlıdır. Karaciğeri kuvvetl..
26,00 ₺
Model: 003
- SADECE ÇİLEK - KATKI VE KORUYUCU İÇERMEZ - ŞEKER İLAVESİZ - TAZEYE EŞDEĞER TAT, KOKU, LEZZET VE AROMA - DÜŞÜK KALORİ - DİLİMLENMİŞ TAZE ÇİLEK KURUSU - ÜRÜNLERİMİZ DONDURULARAK KURUTMA TEKNOLOJİSİ ( FREEZE DRY ) KULLANILARAK KURUTULMUŞTUR. ..
18,00 ₺
Model: 006
- SADECE ELMA - KATKI VE KORUYUCU İÇERMEZ - ŞEKER İLAVESİZ - TAZEYE EŞDEĞER TAT, KOKU, LEZZET VE AROMA - DÜŞÜK KALORİ - DİLİMLENMİŞ TAZE ELMA KURUSU - ÜRÜNLERİMİZ DONDURULARAK KURUTMA TEKNOLOJİSİ ( FREEZE DRY ) KULLANILARAK KURUTULMUŞTUR. - ELASTİK VE ..
18,00 ₺
Model: 004
- SADECE KAVUN - KATKI VE KORUYUCU İÇERMEZ - ŞEKER İLAVESİZ - TAZEYE EŞDEĞER TAT, KOKU, LEZZET VE AROMA - DÜŞÜK KALORİ - DİLİMLENMİŞ TAZE KAVUN KURUSU - ÜRÜNLERİMİZ DONDURULARAK KURUTMA TEKNOLOJİSİ ( FREEZE DRY ) KULLANILARAK KURUTULMUŞTUR. - ELASTİK V..
17,00 ₺
Model: 005
- SADECE MUZ - KATKI VE KORUYUCU İÇERMEZ - ŞEKER İLAVESİZ - TAZEYE EŞDEĞER TAT, KOKU, LEZZET VE AROMA - DÜŞÜK KALORİ - DİLİMLENMİŞ TAZE MUZ KURUSU - ÜRÜNLERİMİZ DONDURULARAK KURUTMA TEKNOLOJİSİ ( FREEZE DRY ) KULLANILARAK KURUTULMUŞTUR. - ELASTİK VE SE..
18,00 ₺
Model: 001
- SADECE PORTAKAL - KATKI VE KORUYUCU İÇERMEZ - ŞEKER İLAVESİZ - TAZEYE EŞDEĞER TAT, KOKU, LEZZET VE AROMA - DÜŞÜK KALORİ - DİLİMLENMİŞ TAZE PORTAKAL KURUSU - ÜRÜNLERİMİZ DONDURULARAK KURUTMA TEKNOLOJİSİ ( FREEZE DRY ) KULLANILARAK KURUTULMUŞTUR. - ELA..
18,00 ₺
Hurma Kudüs Jumbo 1 kg
Ücretsiz Kargo
Model: MERAY0079
Ürün kendi imalatımızdır. Kuruyemiş ve kurutulmuş meyve sektöründe 42 yılı aşan tecrübesiyle gelişen şirketimiz, yönetim merkezi Hamburg’da olmak üzere Bad Oldesloe ve Gaziantep’deki üretim tesisleri ile temsil edilmektedir. Meray ürü..
170,00 ₺
HURMA KUDUS JUMBO 500 GR
Ücretsiz Kargo
Model: HURMA KUDUS JUMBO 500 GR
Kansere karşı koruyucu etki gösterir. ... Antioksidan içeriği ile bağışıklık sistemini güçlendirir. ... Cilt güzelliği ve sağlığının korunmasında rol oynar. ... B1, B2 vitamin içeriği ile sinir sistemini korur. ... Hem bedensel, hem de zihinsel yorgunluğu ..
110,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 65 (6 Sayfa)