Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Gaziantep'in Alışveriş Sitesi Hizmete Açılmıştır!

Bakliyat

Model: 003
Dövme  buğdayın faydalarıSağlıklı  besinler arasında yer alır. Genellikle bütün illerde üretilir. İzmir , Konya , Şanlıurfa  ve Gaziantep bölgelerinde yaygın olarak kullanılır. Dövme buğday aşure , yemeklerde , çorbalarda kullanılmaktadır. Döv..
40,00 ₺
Model: 011
Gastronomi kenti Gaziantep'in geleneksel mutfak kültürünün vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alan, yeşil buğday başaklarının ateşte kavrulmasıyla elde edilen "firik", emek yoğun bir sürecin ardından sofralara geliyor.Firik bulguru gastronomi alanında U..
40,00 ₺
Model: 002
Esmer bulgur buğdaydan üretilen bir bulgur çeşididir. Çok eski dönemlerden itibaren tüketilmektedir. Sarı bulgurdan renk ve besin değeri olarak farklılık göstermektedir. Esmer bulgur daha lifli bir yapıdadır. Bu da sarı bulgurdan farklı olarak ağızda kepekli bi..
35,00 ₺
Model: 026
Kara Buğday  Kara Buğday Anadolu'nun bereketli topraklarından gelen ata tohumu şifa kaynağı bir bakliyattır.Protein değeri oldukça yüksek olan karabuğday gluten içermez,yüksek tansiyon ve kolesterolü düşürücü etkiye sahiptir.Kan şekerini d..
36,00 ₺
Model: 029
Kırmızı Mercimek 1kg Organik doğal Mardin Midyat Mercimeği..
32,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)