Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Gaziantep'in Alışveriş Sitesi Hizmete Açılmıştır!

Peynir

Peynir

Keçi Deri Tulum Peyniri Keçi Deri Tulum Peyniri
Ücretsiz Kargo
Brand: Pendirhan Model: 1205
Tulum peyniri, içeriğinde yüksek oranda bulunan protein sayesinde kemik sağlığını koruma konusunda önemli bir gıda maddesidir. Aynı zamanda ilerleyen yaşlarda kemik hastalıklarını önlemek amacıyla da tüketebilirsiniz. Tulum peyniri, diğer süt ve süt ür&..
130,00 ₺
Model: 006
MESUT SÖYLEMEZ KETÇİ  Antep Peyniri Tamamen geleneksel kendi keçilerimizin sütleriyle üretilmiştir. Pet kavanozda, tuzlu su ile salamura yapılmış olarak gönderilmektedir.: Tüketileceği zaman soğuk suyla yıkanan peynir dilimlenerek bir kaseye alınır ,sıc..
90,00 ₺
Model: 015
MESUT SÖYLEMEZ(KETÇİ) Kendi keçilermizden elde ettiğimiz tereyağımız...
90,00 ₺
Salamura Antep Peyniri
Ücretsiz Kargo
Brand: Pendirhan Model: 573
Salamura, yiyeceklerin, sebzelerin ya da meyvelerin çok daha uzun süre bozulmadan dayanması için kullanılan bir teknik. Yiyecekler tuzlu suyun içinde bekletilerek fermante ediliyor. Bu süreç içerisinde yiyecekler yavaş yavaş olgunlaşıyor ve uygun koşullar..
260,00 ₺
Brand: Pendirhan Model: 1190
Peynir çeşitleri kahvaltılarda, böreklerde ve diğer yiyeceklerde kullanılan aynı zamanda sevilen besin ögesidir. Bilindiği gibi peynir bir süt ürünüdür. Bu yüzden bu isim aslında çok fazla çeşitlilikte yer alan aroma, yapı, şekil, tat ve s..
65,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)